Cichy ekspres do kawy KRUPS Intuition Experience

Cichy ekspres do kawy KRUPS Intuition Experience

Ekspresy do kawy to urządzenia o wyjątkowo różnej specyfikacji. Użytkownicy zwracają uwagę m.in. na liczbę przygotowywanych kaw, napoje mleczne i możliwość personalizacji. Sporo osób jako dodatkowy atut wymienia cichą pracę maszyn. Miłośnicy kawy, którzy dodatkowo lubią ciszę, z pewnością docenią rozwiązania zastosowane w ekspresach KRUPS Intuition Experience.

Ciche działanie ekspresów do kawy

Moc i aromat kawy to chyba najważniejsze czynniki przy wyborze ekspresów do kawy. Czasami jednak sposób działania urządzeń jest na tyle uciążliwy, że przeszkadza w delektowaniu się smakiem ulubionego napoju. Dlatego też poziom głośności działania młynka i całego urządzenia powinien być brany pod uwagę przy wyborze. Pod tym względem świetnie wygląda ekspres KRUPS Intuition Experience Plus. W jego projektowaniu myślą przewodnią było obniżenie poziomu hałasu na tyle, by móc spokojnie zebrać myśli, oglądać telewizję lub słuchać radia w momencie parzenia kawy.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze cichego ekspresu?

Ciche działanie to jedna z kluczowych cech przy wyborze najlepszego ekspresu do kawy. Na co jeszcze należy zwrócić uwagę podczas procesu zakupowego? Istnieje przynajmniej kilka wyznaczników ekspresów do kawy z najwyższej półki:

  • Moc: zależy od niej jak długo należy czekać na pierwszą filiżankę kawy. Optymalnym rozwiązaniem jest wybór urządzenia o mocy 1500W, jaką dysponuje m.in. ekspres KRUPS Intuition Experience.
  • Ciśnienie: parametr, od którego zależy rodzaj kaw, jakie można zaparzyć w danym ekspresie. Zwykłe espresso wyjdzie smacznie w ekspresie z 9 barami. Im więcej, tym łatwiej wydobyć każde ziarenko kawy. Dla przykładu KRUPS Intuition Experience dysponuje ciśnieniem w granicach 12-15 barów.
  • Wybór kaw: kupując ekspres do kawy często kierujemy się jego wszechstronnością. Mimo, że każdy kawosz ma swój ulubiony napój, to przyjmując gości lubimy poczęstować ich mleczną kawą do deseru. Dlatego też liczba możliwych do zrobienia rodzajów kawy jest istotnym parametrem. Dla przykładu ekspres KRUPS Intuition Experience EA876 ma 17 automatycznych przepisów, a KRUPS Intuition Experience PLUS EA877 – aż 20.
  • Wygodna konserwacja: Utrzymanie czystości w ekspresie do kawy to istotny czynnik. Aby cieszyć się zawsze smaczną i esencjonalną kawą należy dbać o konserwację urządzenia. Dlatego też w KRUPS Intuition Experience wykorzystano system, który w łatwy sposób pozwala na czyszczenie ekspresu. Wystarczy 4 razy w roku użyć tabletki czyszczącej i wykorzystać frontalny dostęp do pojemnika na ziarna kawy i łatwo wyjmowany zbiornik na wodę.
Gwarancja 2 lata na wszystkie produkty
Darmowa dostawa kurier DPD, InPost
Zakupy na raty szybko i bezpiecznie
Darmowy zwrot do 30 dni tylko dla Klubowiczów!